Jesteśmy Partnerem Handlowym Lyoness Poland sp. z o.o. Więcej informacji na stronie www.lyoness.pl.

 

 28.10.2016 r.    

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WYJĄTKOWEJ PROMOCJI! W DNIACH 28 - 31 PAŹDZIERNIKA ZA KAŻDY ZAKUP O WARTOŚCI MINIMUM 60 ZŁ OTRZYMAJĄ PAŃSTWO 20% RABATU ZA KTÓRY BĘDZIE MOŻNA ZAPŁACIĆ SHOPPING POINTEM! ( * Promocja dotyczy sklepu na ul. Słowackiego 1 i klientów, którzy mają kartę stałego klienta wydaną w naszych sklepach - uczestników programu Lyoness !)


PROSIMY TAKŻE O WYPEŁNIENIE ANKIETY KONSUMENCKIEJ, KTÓRĄ NIEDAWNO WYSŁALIŚMY DO NIEKTÓRYCH Z PAŃSTWA. POMOŻE NAM ONA W JESZCZYM LEPSZYM ŚWIADCZENIU USŁUG, Z KTÓRYCH BĘDĄ PAŃSTWO ZADOWOLENI.


Zachęcamy Państwa do aktywnego korzystania z programy Lyoness, w ramach którego dostali Państwo kartę stałego klienta naszych sklepów.

 

Szczegóły na temat funkcjonowania programu znajdą Państwo na stronie: www.lyoness.pl


Będąc na powyższej stronie mają Państwo dostęp do swego profilu użytkownika, w którym mogą Państwo m.in. sprawdzić swoje korzyści z uczestnictwa w programie. Przypominam, że korzyści jakie Państwo otrzymuję to przede wszystkim:


- Cashback – czyli zwrot pieniędzy za zakupy od 1 do 5%


- Shoping Points – punktu zakupowe o wartości do 45 zł


- Bonus przyjacielski o wartości 0,5 % zwrotu pieniędzy za zakupy od każdej osoby, którą zarekomendujemy oraz kolejnej osoby zarekomendowanej już przez nią (dwie linie rekomendacji, czyli w sumie 2 * 0,5 % zwrotu pieniędzy za zakupy).


Lyoness przelewa pieniądze bezpośrednio na Państwo konto bankowe w każdy wtorek po uzbieraniu na Waszym koncie użytkownika kwoty minimum 22,50 zł.

W związku z tym w Państwa profilu użytkownika należy podać nr. swego konta bankowego.


Jeśli zapomnieli Państwo lub stracili swoje dane potrzebne do zalogowania do swego profilu (login i hasło, które otrzymali Państwo w momencie rejestracji) mogą Państwo w każdej chwili wygenerować sobie nowe dzwoniąc na numer: 32 35 30 570 lub pisząc na maila na adres: member-service@lyoness.pl


Nowe dane przyjdą do Państwa smsem. Później można je dowolnie zmienić.


Przypominam także, że ze strony www.lyoness.pl mogą Państwo zamawiać bony zakupowe potrzebne do zakupów u Partnerów Handlowych będących „sieciówkami” (m.in.: Tesco, Carrefour, BP, Orlen, Empik, Leroy Merlin, Alma, Vistula, Media Markt, Media Expert). O wiele wygodniejszym sposobem jest jednak nabycie tych bonów bezpośrednio w punkcie sprzedaży bonów. W Lubartowie jest jeden taki punkt – Pizzeria Primo na ul. Lubelskiej 61.


Korzyści za tytułu nabycia bonów, naliczane są w momencie zakupu.


Przypominam także, że niedawno do grona Partnerów Handlowych dołączyła sieć Tesco mająca swój sklep w Lubartowie. Zakupy w Tesco są wyjątkowo atrakcyjne bowiem po jednorazowym zakupie bonu (karty) o wartości 200 zł (jest to oczywiście kwota do wydania) możemy ją następnie doładowywać dowolną kwotę już bezpośrednio w kasach Tesco! Korzyści naliczone są w momencie doładowania.


Kolejną wartą podkreślenie nowością jest fakt, iż sieć Carrefour jako pierwszy oprócz tradycyjnej płatności za pomoc bonów wprowadziła także dodatkowo możliwość rejestrowania transakcji za pomocą zwykłej kary cashback! Oznacza to, że teraz dokonując zakupów w sklepach sieci Carrefour po dokonaniu płatności MOGĄ SIĘ PAŃSTWO POSŁUGIWAĆ KARTĄ, KTÓRY OTRZYMALI W NASZYM SKLEPIE! Wówczas automatycznie naliczą się Państwu korzyści.


Zachęcamy także do robienia zakupów u lubartowskich Partnerów Handlowych (w tym sieci: Tesco, Media Markt, Media Expet, Orlen i BP). Ich wykaz znajdą Państwo na stronie https://www.lyoness.com/pl/search?area=2&rzc=Lubart%C3%B3w&ft=Extended&c=PL&cp=0&r=2&la=pl-PL&s=Default


oraz w naszych sklepach na ul. Słowackiego 1 i 43. Znajdują się w nich darmowe ulotki zawierające ten szczegółowy wykaz oraz informacje nt. programu Lyoness. Zachęcamy do wzięcia takiej ulotki!


Zapraszamy także do jak najczęstszych zakupów w naszych sklepach. Zarówno w jednym jak i drugim mogą także rejestrować się nowi uczestnicy programu! Także Państwo mogę ich rekomendować w swojej linii (i mieć dzięki temu 0, 5 % zwrotu pieniędzy za ich zakupy)! Wystarczy poprosić naszą ekspedientkę o możliwość wejścia na swój profil i z tej perspektywy dokonać rejestracji nowego uczestnika.

Każdy nowy uczestnik programu Lyoness a tym samym posiadacz naszej karty może także rejestrować się za pomocą poniższego linku:

https://www.lyoness.com/pl/registration/partner/771847

Kartę Nowi Klienci dostaną u nas przy okazji pierwszej wizyty w sklepie.


W razie pytań, uwag czy wątpliwości proszę się ze mną śmiało kontaktować.

Z poważaniem

Michał Bigoraj

Specjalista ds. marketingu

www.piekarnia-ewabigoraj.pl

marketing@piekarnia-ewabigoraj.pl

tel. 662 001 44921.10.2016 r.

 

www.lyoness.com/pl/registration/partner/771847

Zapraszamy Państwa do rejestracji w celu uzyskania bezpłatnej karty stałego klienta naszych sklepów mieszczących się na ul. Słowackiego 1 i 43! Wystarczy kliknąć w link podany na górze! Kartę dostaną Państwo u nas przy okazji pierwszej wizyty w sklepie.
Dzięki temu zostaną Państwo uczestnikami Programu Lyoness, bezpłatnie. Z Lyoness otrzymają Państwa za każdy zakup u Partnera Handlowego do 5% Cashback (u nas 2 % zwrotu gotówki za każdy zakup !) i Shopping Points, dzięki którym zyskają Państwo atrakcyjne rabaty. Ponadto na bieżąco pojawiają się nowe, interesujące oferty i promocje. Zachęcamy także do zakupów u innych partnerów handlowych. W samym Lubartowie jest już piętnaście takich miejsc a ich liczba ciągle się zwiększa!

www.lyoness.com/pl/search?area=2&rzc=Lubart%C3%B3w&ft=Extended&c=PL&cp=0&r=2&la=pl-PL&s=Default


21.10.2016 r.

Zapraszamy Państwa do naszych sklepów by spróbować specjalnych wakacyjnych produktów: placka ze świeżymi jagodami, drożdżówki ze świeżymi jagodami oraz bułki z żurawiną!


 

 23.03.2016 r.

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej oferty świątecznej! W dniach 24 marca-26 marca za każde wydane 100 zł otrzymają Państwo 25 zł rabatu za który będzie można zapłacić Shopping Pointem!

Promocja dotyczy sklepu na ul. Słowackiego 43 - w przypadku klientów, którzy mają kartę stałego klienta wydaną w naszych sklepach - uczestników programu Lyoness ! Promocja dotyczy sklepu na ul. Słowackiego 1 - w przypadku pozostałych klientów - uczestników programu Lyoness!

Korzystając z okazji życzymy Państwu rodzinnych, wesołych, smacznych, spokojnych - po prostu Cudownych Świąt!

 

04.02.2016 r.

Z okazji Tłustego Czwartku zapraszamy wszystkich na pyszne pączki z wyjątkowymi nadzieniami: wiśnia, truskawka, róża i advocaat. Klienci posiadający kartę programu Lyoness otrzymują pączka gratis do każdego zakupu!27.01.2016 r.

W naszych sklepach kupią Państwo pyszne muffinki! Piaskowe, piernikowe oraz nadziewane wiśnią. Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii.31.12.2015 r.

Życzymy Państwu aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i... gorszy od następnego!28.12.2015 r.

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej Promocji Noworocznej! W dniach 28 - 31 grudnia za każdy zakup o wartości minimum 60 zł otrzymają Państwo 20% rabatu za który będzie można zapłacić Shopping Pointem! *


* Promocja dotyczy sklepu na ul. Słowackiego 43 i tym razem klientów, którzy nie mają naszej karty stałego klienta, ale są uczestnikami programu Lyoness.

 

 

24.12.2015 r.

W te Święta życzymy Państwu spokoju, rodzinnej atmosfery, odpoczynku i oczywiście pysznego jedzenia!

 

21.12.2015 r.
 

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej promocji świątecznej! W dniach 21 grudnia-24 grudnia za każdy zakup o wartości minimum 60 zł otrzymają Państwo 20% rabatu za który będzie można zapłacić Shopping Pointem! *

Z przyjemnością informujemy, że nowym Partnerem Handlowym programu Lyoness została sieć Tesco, której sklep jest także w Lubartowie na ul. Lubelskiej 84!

Bony na realizacje zakupów w Tesco i u innych Partnerów Handlowych (m.in. Alma, Carrefour, Empik, Media Markt, MediaExpert, BP i Orlen) mogą Państwo kupić w Pizzeri Primo (na ul. Lubelskiej 61) w Lubartowie, która także jest Partnerem Handlowym programu.


* Promocja dotyczy klientów posiadających naszą kartę stałego klienta w ramach programu Lyoness. Promocja ma miejsce w sklepie na ul. Słowackiego 1. 

 

07.12.2015 r.

 

Z okazji Mikołajek dziś i jutro (7 i 8 grudnia) wszyscy klienci posiadający kartę stałego klienta do każdego zakupu w naszym sklepie na ul. Słowackiego 1 w Lubartowie otrzymają pączka gratis! Taka sama akcje będzie powtórzona 10 i 11 grudnia z w sklepie na ul. Słowackiego 43. Zapraszamy do zakupów a klientów, którzy nie mają jeszcze karty stałego klienta (w ramach programu lojalnościowego Lyoness) do szybkiej i bezpłatnej rejestracji na miejscu w sklepie.

 

01.12.2015 r.

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu kartami stałego klienta wydawanymi w naszych sklepach w ramach programu lojalnościowego Lyoness serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. funkcjonowania tego rewolucyjnego systemu. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia (czwartek) bieżącego roku na górnym piętrze budynku mieszczącego się na ul. Słowackiego 43 (dawna restauracja PODKOVA, bezpośrednio nad naszym sklepem) w Lubartowie. Początek spotkania przewidziano na godz. 18.00.
Spotkanie przeznaczone jest dla naszych Klientów i Pracowników, Klientów innych lubelskich Partnerów Handlowych oraz właścicieli i pracowników tych firm, obecnych uczestników programu, ale także dla nowych potencjalnych uczestników programu Lyoness, przedstawicieli firm zainteresowanych Partnerstwem Handlowym, jak i wszystkich innych zainteresowanych uczestnictwem w programie Lyoness. Słowem: ZAPRASZAMY WSZYSTKICH! >>pobierz plik


 

 

 

15.10.2015 r.

Z wielką radością informujemy, że wprowadziliśmy dodatkową produkcję dzienną w naszej piekarni! W związku z tym od poniedziałku do piątku w naszych sklepach firmowych ok. godz. 10.30 kupią Państwo świeże, pachnące i gorące pizze, cebularze, paluchy z sosem i serem, kajzerki oraz naszą nowość - paluchy z leczo! Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego. 

 

01.10.2015 r.

Tablet służący do rejestracji stałych klientów naszych sklepów w ramach programy lojalnościowego Lyoness jest już powtórnie w sklepie firmowym na ul. Słowackiego 1. Przypominamy, że rejestracja jest dobrowolna oraz bezpłatna a każdy klient posiadający naszą kartę otrzymuję zwrot pieniędzy i inne korzyści przy każdym zakupie. Zachęcamy do korzystania i polecania nas znajomym!


01.09.2015 r.

Zachęcamy do spróbowania naszych nowych produktów dostępnych w sklepach firmowych: bułki z marchwią, bułki z makiem i soczewicą, sałatki owocowej oraz sałatki wegetariańskiej. Przypominam także, że w naszych sklepach firmowych kupią Państwo znakomite kanapki w trzech wariantach: grahamka z szynką, bułka pszenna (z sezamem) z szynką oraz bułka pszenna (z sezamem) w wersji wegetariańskiej (z jajkiem). 

 

01.06.2015 r.

Od dziś (1 czerwca 2015 r.) tablet służący do rejestracji stałych klientów naszych sklepów w ramach programy lojalnościowego Lyoness został przeniesiony do sklepu na ul. Słowackiego 43. Przypominamy, że rejestracja jest dobrowolna oraz bezpłatna a każdy klient posiadający naszą kartę otrzymuję zwrot pieniędzy i inne korzyści przy każdym zakupie!

 

20.04.2015 r.

Dzisiaj (20.04) w naszym sklepie firmowym na ul. Słowackiego 1 każdy klient posiadający kartę stałego klienta otrzyma pączka gratis do każdego zakupu! Nie masz karty? Zarejestruj się bezpłatnie przy kasie i otrzymuj zwrot pieniędzy oraz punkty przy każdym zakupie u nas i u wszystkich innych Partnerów Handlowych Lyoness (www.lyoness.pl)!

 

16.04.2015 r.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszego stale aktualizowanego profilu w programie Lyoness: link1 i link2

 

 

23.03.2015 r.

Zapraszamy wszystkich obecnych i nowych klientów do składania zamówień oraz kupna (w sklepach firmowych) pysznych kanapek - z szynką i wegetariańskich!

 

11.03.2015 r.

Terminale płatnicze w naszych sklepach firmowych obsługują także karty płatnicze Lyoness MasterCard!


 07.03.2015 r.

Zachęcamy do odwiedzenia, polubienia i śledzenia naszego profilu na Facebooku! Znajdą tam Państwo najbardziej aktualne informacje na nasze temat. 

 

 

 20.02.2015 r.

W naszych sklepach firmowych na ul. Słowackiego 1 i Słowackiego 43 są terminale do obsługi wszystkich kart płatniczych! Dodatkowo, przy okazji zakupów mogą Państwo wypłacić u nas gotówkę do 200 zł. Zapraszamy! 

 

 

 15.02.2015 r. 

Oferta naszych sklepów została poszerzona o pyszne kanapki. Kupią u nas Państwo bogate w składniki kanapki z szynką, salami, serem żółtym, serem białym - twarogiem, łososiem i tuńczykiem.  

 

 

15.01.2015 r. 

W naszych sklepach kupią Państwo znakomite domowe ciasta: sernik, szarlotkę, sero-makowiec i piernik!02.01.2015 r.

W naszym sklepie firmowym na ul. Słowackiego 1 mogę Państwo bezpłatnie rejestrować się w ramach programu lojalnościowego Lyoness i dzięki temu mieć różne korzyści, przede wszystkim zwrot pieniędzy przy każdym zakupie wykonanym w naszych sklepach (także w tym na ul. Słowackiego 43) oraz u innych partnerów handlowych. Szczegóły w sklepie oraz na: www.lyoness.pl


 

12.12.2014 r.

Nasz sklep firmowy znajdujący się na ul. Słowackiego 1 został już otwarty po generalnym remoncie i gruntownej przebudowie. Teraz jest większy, bardziej przejrzysty oraz posiada szerszy asortyment m.in.: mocne alkohole (wódki, wina, miody pitne, likiery, whisky itp.) i artykuły mięsne i wędliniarskie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00 - 20.00 i w soboty w godzinach 06.00 - 18.00


 

11.07.2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych zanęt wędkarskich oraz wszystkich komponentów będących ich skutecznym dopełnieniem lub też podstawą do stworzenia zanęty według własnego pomysłu.

Oferta pobierz 

 

 

20.06.2014 r.

Sklep firmowy PPHU Ewa Bigoraj na ul . Słowackiego 1 jest zamknięty do odwołania na czas remontu. Zapraszamy do naszego drugiego sklepu na ul. Słowackiego 43. Jest on otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach: 06.00 – 21.00

 

01.05.2014 r.

Z przyjemnością informujemy, że w naszym drugim sklepie firmowym na ul. Słowackiego 43 kupią Państwo także: mocne alkohole (wódki, wina, miody pitne, likiery, whisky itp.); artykuły mięsne i wędliniarskie; artykuły i akcesoria wędkarskie (zanęty wędkarskie i komponenty do ich wzbogacenia oraz samodzielnego wytwarzania a także haczyki, spławiki, żyłki itp.) oraz artykuły zoologiczne (karmy dla zwierząt domowych jak np.: pies, kot, królik, ptaki, gryzonie).

 

 15.11.2013 r.

 Jesteśmy nowoczesną firmą, która nieustannie się rozwija i wychodzi z założenia, że pieczywo może mieć zastosowanie nie tylko w piekarnictwie i cukiernictwie. Dowodem tego jest fakt, iż w naszym asortymencie znajduję się także zanęta wędkarska oraz komponenty potrzebne do jej wzbogacenia oraz samodzielnego wytwarzania. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce ZANĘTA WĘDKARSKA.


 11.09.2013 r. 

Jesteśmy Partnerem Handlowym Lyoness Poland sp. z o.o. Więcej informacji na stronie www.lyoness.pl