Jesteśmy Partnerem Handlowym Lyoness Poland sp. z o.o. Więcej informacji na stronie www.lyoness.pl.

     
         Nasz zakład jest rodzinną firmą założoną w 1995 roku. Powstaliśmy w okresie, w którym lokalny rynek był już zagospodarowany i silnie nasycony przez konkurencję. Dzięki rodzinnym tradycjom, zaangażowaniu zarówno osób tworzących firmę, jak i pracowników, a zwłaszcza wysokiej jakości produktów, zdołaliśmy jednak zapewnić sobie uznanie Klientów i wysoką pozycję na tutejszym rynku. Naszymi atutami są przede wszystkim unikalny smak i różnorodność wyrabianych przez nas produktów cukierniczych i piekarniczych. Najważniejszym dla nas celem jest codzienne dbanie o jakość, świeżość, walory zdrowotne i odżywcze, wygląd a szczególnie wyborny smak naszego pieczywa. Stawiamy bowiem na zadowolenie i przywiązanie naszych Klientów. Od początku działalności stosujemy tradycyjne i sprawdzone receptury, dzięki którym nasze pieczywo zawdzięcza długotrwałą świeżość i charakterystyczny, doceniany przez Klientów smak. Nasze pieczywo powstaje na bazie naturalnych surowców.
 
 
W swoim asortymencie posiadamy ok. 100 gatunków wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Wyrabiamy pieczywo pszenne wyborowe, pieczywo pszenne półcukiernicze, pieczywo mieszane i chleby oraz produkty cukiernicze i półcukiernicze. Nasza oferta cały czas się powiększa, do czego przyczynia się nie tylko kreatywność naszych pracowników, ale i stała obserwacja preferencji i potrzeb naszych Klientów. W zakresie naszych usług jest także wyrób specjalnego pieczywa na wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe.
 
 
Wieloletni rozwój firmy doprowadził do powstania rozległej sieci sprzedaży na terenie województwa lubelskiego. Nasze pieczywo sprzedawane jest m.in. w Lublinie, Lubartowie, Kocku czy Parczewie. Liczba sklepów zaopatrujących się w nasze produkty cały czas wzrasta. Posiadamy także dwa sklepy firmowe, w których oprócz pieczywa znajdą Państwo produkty spożywcze i chemię gospodarczą.
 
Dodatkowo w naszych sklepach firmowych kupią Państwo także: mocne alkohole (wódki, wina, miody pitne, likiery, whisky itp.); artykuły mięsne i wędliniarskie; artykuły i akcesoria wędkarskie (zanęty wędkarskie i komponenty do ich wzbogacenia oraz samodzielnego wytwarzania - zanęty i komponenty są wytwarzane przez nas a ich nazwa to WABIK - a także haczyki, spławiki, żyłki itp.) oraz artykuły zoologiczne (karmy dla zwierząt domowych jak np.: pies, kot, królik, ptaki, gryzonie). W naszych sklepach firmowych kupię Państwo także pyszne kanapki z szynką i wegeteriańskie (w bułce grahamce i pszennej z sezamem) oraz sałatki owocowe. Powyższe produkty robimy samodzielnie. 
 
Wszystkich zainteresowanych naszymi wyrobami, zarówno Klientów indywidualnych jak i sklepy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.